Loading...
Sevgili Öğrencim Buse diyor ki;

Can”lara ve “ruh”lara dokunabildiğim için sonsuz mutluluk ve sevinç duyuyorum… Buseciğim’in güzel ve kocaman yüreğine “müzik ve sanat” yoluyla ulaşabilmek en harika ödüllerimden… Duygularını içtenlikle paylaştığı yazısı…Ö.O.

“Hayata tutkuyla bağlanmak için bir takım uğraşlar/hobiler edinmenin şart olduğuna inanıyorum..

Üniversite öğrencisi olarak zamanım kısıtlı da olsa, piyano ve müzikle daha çok içiçe olmam gerektiğini hissettim, ihtiyaç duydum.. Çünkü hayata karşı sorumluluklarım fazlalaşmıştı. Derslerin, bir takım sıkıntıların, koşuşturmaların hayatımı zorlaştırmaması için sanat ve müzikten destek almam gerektiğini keşfettim.

Ve bunun üzerine “Canım Öğretmenim Özlem ablamın” güzel yüzü ve kibar, sabırlı tutumu sayesinde tadına doyum olmayan derslerimize daha düzenli devam etmeye başladım..

Sevgili piyano öğretmenim Özlem Ocak bana sadece piyano çalmayı değil, hayatımı kolaylaştırmanın yollarını da öğretti.. Hobilerimin bu amaca da hizmet edeceğini gösterdi, anlattı.. Severek çaldığım ve elimden geldiğince öğrenmeye çalıştığım “piyanomu” daha da çok sevmemi sağladı.. Küçük yaşlarımda piyano çalabiliyordum evet.. Ama artık ruhumu ve bedenimi rahatlatmak için de çalıyorum / dinliyorum..

Planladığım meslek hayatımda da, bir öğretmen adayı olarak fikir ve tecrübelerini paylaşmasını isteyeceğim kişilerin başında geleceğine eminim.. Destek ve yardımlarını hiçbir zaman benden esirgemeyen Özlem ablama, bana ve kişiliğime kattığı değerler için sonsuz teşekkür ediyorum.. Seni çok seviyorum Özlem ablacım..

Okan Üniversitesi Çin Dili

buse sarp